KURUMSAL

HAKKIMIZDA

KONSİM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ 2011 yılında kurulmuştur. Firmamız yeni olsa da firma ortakları  Osman Kurt'un 22 yıllık tecrübesi ile Ömer Yöcer'in 15 yıllık tecrübesinin bir araya gelerek profesyonel ve kurumsal bir yapıda sizlere hizmet etmek amacındayız. Her zaman sektörün öncü şirketlerinin desteğini  yanımıza aldık. Bu güçle biz de sizin yanınızda yerinizi aldık.  Bu ortaklık yapısı  ile  birlikten kuvvet doğmuştur. Bu güç ile ülke ekonomisine ve siz değerli müşterilerimize faydalı olmak her müşterimize nitelikli  hizmet vermek amacımızdır.
 
Dürüstlük ve güvenin başlıca ihtiyaç olduğu sektörümüzün lokomotif acentelerinden biri olduğunu kısa sürede ispat etmiştir. Firmamız dürüstlük ve güven hedefinden şaşmadan ve yılmadan ilerlemeye devam edecektir. Bütün müşterilerimize aynı bakış, aynı anlayış içinde, zamanında ve süratli hizmet ile mağduriyetlerini gidermek görevimizdir.
 
İhtiyaç anında satın alınamayacak tek şeyin Sigorta olduğu bilincini sigortalılarımızda oluşturduk ve oluşturmaya devam edeceğiz. Bizi tercih edenlerin yakınlarına tavsiyesi memnuniyetinin ifadesi olarak her zaman gurur kaynağımız olmuştur.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Konsim Sigorta Aracılık Hizmetleri